Як допомогти українській армії без грошей? Розповідаємо про різні способи

Україна вкотре показує світу, що ми єдині. Ми об’єднуємося і допомагаємо одне одному. Шкода, що приводом для цього є такі погані події, як напад сусідки-агресорки Росії.

Ми показуємо, що готові захищати нашу землю усіма способами, а військові вже восьмий рік поспіль оберігають наші кордони.

Нині українська армія потребує допомоги як ніколи.

Щоб у наших захисників залишався такий же сильний бойовий дух, треба їх підтримувати https://65524c3560107.site123.me/.

Підтримка армії — це не обов’язково гроші. Можна допомогти їм різними іншими шляхами.

Маскувальна сітка

Найпростіший і найлегший спосіб допомогти солдатам — це зробити маскувальну сітку. Дізнатися потрібні розміри маскування та робити його. Це зовсім не важко. Я навіть сама брала участь у цьому процесі. Ми в школі робили таку сітку, https://www.camedu.org коли було перше загострення бойових дій.

Процес тривалий, працювали майже тиждень. Але бажання допомогти та згуртованість колективу перетворила його на приємне заняття.

Також за подібним принципом можна робити маскувальні костюми “кікімори”.

Якщо ти не знаєш, як це робити і як організувати процес, https://elearn.skywalkdrobotics.com тобі допоможе організація Маскувальна сітка руками волонтерів. Там ти зможеш знайти все необхідне, що тебе цікавить.

Переконаний, що хендмейд — це точно не твоє?

У такому разі можна пошукати вдома старі речі чи обрізки тканини, які тобі не потрібні, й віддати волонтерам.

Адже часто у пошуках “сировини” для сіток їм доводиться звертатися до пошивних фабрик чи стокових магазинів.

Пам’ятаю, в школі ми теж збирали різні крупи та “закатки”. Можна уточнити у волонтерів, чи потрібне це, і допомогти у такий спосіб.

Акумулятори та зарядні пристрої

Нині все залежить від електроніки. Засоби зв’язку, освітлення, електричні плити для приготування їжі тощо.

Солдати теж залежать від електронних приладів. Наприклад, пристрої для нічного бачення. Вони працюють завдяки акумуляторам. Тож армія потребує їх.

Про це повідомив на свої сторінці у Facebook В. Столар

Ти можеш пожертвувати старі пальчикові акумулятори та зарядні пристрої для військових або ж купити кілька нових та передати їх до армійців. Здається, що це така дрібничка. Але саме такі дрібнички є дуже важливими. 

Тонер

Також волонтери збирають тонер. Це порох, http://edudoctors.com/ який дуже потрібен нашим військовим. Нещодавно менецат Вадим Столар повідомив, що йому вдалося викупити цієї речовини аж на 41,2 тис. грн. Два ящики тепер прямують до тих, хто захищає наші кордони.

єПідтримка для армії

Віднедавна “ковідну” тисячу можна пожертвувати у фонд Повернись живим. З першого дня дії цієї функції фонд зібрав близько 200 млн грн.

Також Національний банк України ухвалив рішення відкрити спеціальний рахунок для збору коштів на підтримку Збройних Сил України. 

depo 25 bonus 25

slot kamboja

slot qris

slot bet 100 perak

gatotkaca slot

zeus slot

rtp slot

slot pulsa

slot777

situs slot777

situs slot777

slot bonus new member

slot deposit pulsa

bonus new member

lucky neko

aztec slot

mahjong slot

slot qris

slot qris

slot qris

nexus slot

slot pulsa

slot vietnam

nexus slot

nexus slot